www.bebecco.com

Hakkımızda

Merhabalar sevgili anneler ve babalar.
Bebeğiniz ve sizin için en uygun ürünleri bir araya getiren Bebecco 10 yılı aşan tecrübesi ile her zaman yanınızda.

Binlerce ürün arasından en kaliteli ve en uygun olan ürünleri sizler için bir araya getirdik. Bebeğiniz için en doğru seçimleri yapabilmeniz birinci önceliğimiz. Binlerce ürün arasında kaybolmadan en doğru tercihi yapabilmek ve kullanışlı ürünler ile hayatınızı kolaylaştırmak için sizin yanınızdayız.

Uzman kadromuz ve geniş içeriğimiz sayesinde, bebeğiniz için en uygun ürünleri seçebilmek artık Bebecco  sayesinde çok daha kolay.

Kalite ve tecrübemiz ile sizlere ürün satın almaktan daha ötesini sunuyoruz. Artık sizin ve bebeğiniz için en uygun ürünü kolaylıkla tercih edebileceksiniz.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımızı sürdürebilir büyüme stratejisi ile sürekli geliştirmek, Ar-Ge faaliyetlerimizde tüketicilerin yaşam biçimlerine göre özgün ve inovatif mobilyalar üreterek Türk ve Dünya mobilya pazarında trendleri belirleyen ve marka bilinirliği yüksek bir marka olarak iş ortaklarımıza, toplum değerlerine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Dünya trendini takip ederek kaliteden ödün vermeden, dünya markası olma yolunda adımlar atıp. Türkiye’nin en iyi ilk 10 mobilya firmasından birisi olmaktır.

ÖZ DEĞERLERİMİZ

Kazandıran Olmak;

Günümüzde hızla değişen ihtiyaç ve tüketim alışkanlıklarına paralel olarak müşterilerimiz için farklılık yaratacak tasarımlar ve ürünler ortaya çıkartmak en önemli kuraldır. Bu nedenledir ki , Bebecco müşterilerine kişiye özel seçenekler sunarak, yaşamlarının her saniyesine bir değer katmayı hedef edinmiştir

Çözüm Odaklı Olmak;

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında, satış öncesi ve satış sonrası oluşabilecek her türlü istek, öneri vb. Geri dönüşleri en iyi şekilde değerlendirip sağlanabilecek faydayı maksimum yapmaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaya çalışır.

Güvenilir Olmak;

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden beri müşterilerimiz için “ her zaman için güvenilir olma ilkesi “ ile vermeye çalıştığımız hizmetin öncesinde ve sonrasında sağlamaya çalıştığımız güven duygusunu önce çalışanlarımıza, çalışanlarımız vasıtası ile de müşterilerimize vermek, faaliyet gösterdiğimiz sürece işimizin aynası olmaya devam edecektir.

Esnek Olmak, Uzlaşabilir Olmak;

Globalleşen dünyada rekabetin her geçen gün arttığı bir sektörde, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en hızlı cevap verebilecek bir üretim – satış – pazarlama politikası izlemek ve bunu sürekli dinamik tutmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

İşbirliğine Açık Olmak;

Her zaman bir aile gibi hareket etmeyi alışkanlık haline getirmiş olan firmamız, yarattığı bu sinerji ve bilgi birikimi gücü ile, ortak karar alma ve hareket etme prensibinden taviz vermeden, dış Dünya’ya her zaman açık olması ve oluşabilecek her türlü fırsatı değerlendirmeye açık olmamız bizi daima güçlü, dinamik ve etkin kılmaktadır.

BAŞARININ ANAHTARI MUTLU BİR EKİP!

Şirket politikamız olarak “ Mutlu Müşteri, Mükemmel Hizmet Ve Mutlu Çalışan” felsefesiyle Türkiye Mobilya pazarındaki marka değerimizi arttırmayı ve sürekli daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken en önemli kaynağımızın “İnsan” olduğunun bilinciyle hareket ederek, mutlu bir ekip ile başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.