Otomatik Beşik Sallama Aparatı satın almak icin 0532 356 56 86

 Hem yetişkinler hem de çocuklar için sağlıklı bir uyku, gelişim, fiziksel aktivite yeterliliği ve mutluluk için çok değerlidir. Yetişkinler, uykusuzluğa neden olacak hastalıklar dışında kendi iradeleriyle uyku ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ancak çocuklar özellikle de bebekler için yeterli uyku sağlamak genellikle zor bir süreci beraberinde getirebilir. Bebeğin uykusunu alması, yeterince uyuması için alabileceğiniz bazı önlemler mevcuttur. Bunları şöyle sıralayabiliriz: 

  • Önce bebeğinizi bir çocuk doktoruna götürüp uyumasına engel olan bir rahatsızlığı var mı öğrenmelisiniz.
  • Eğer her hangi bir rahatsızlık yoksa bebeğin, sizin belirleyeceğiniz sürelerde uyuması için ona uyku düzeni kazandıracak şekilde bir uyku akış şeması belirleyin.
  • Uyku akış şemasında belirtilen saatlerde yatağına yatırın, uyumasını teşvik edecek ortamı sağlayın.
  • Bebekler, anne karnındaki seslere benzer sesler duyduklarında ve sallanma gibi ritmik hareketlerle rahatlarlar. Geleneksel olarak yıllardır annelerimiz ve onların annelerinin bebeği sallaması ya da ninni söylemesinin temelinde de bu bilgi yatar. Bebeğinizi onu sallayarak uyutmayı deneyin. Daha çabuk uyuyacaktır.

Otomatik Beşik Sallama Aparatı Nedir? 

Sese duyarlı bir cihazdır. Otomatik zaman ayarlayıcı ile 5 farklı hızla bebeğin bulunduğu yatağı sallar. Güvenlik amaçlı olarak bebek ayağa kalktığında yavaşlar. Bebeğin düşmesine engel olacak şekilde sağlam bir kaideye sahiptir. Beşik sallanırken, ileri geri hareket ettirilirken devrilmez. 

 Otomatik Beşik Sallama Aparatı Güvenli mi?

  • Denge sistemi mükemmeldir, beşiği devirmez.
  • Evdeki elektriği 12 volta indirerek kullanır. Elektrik çarpması endişesini tamamen ortadan kaldırır. 

Bebeğiniz Uyumuyor mu?

 Bebeğiniz uyumuyorsa, söz konusu uykusuzluk zamanla hem onu hem de sizi mutsuz edecektir. Ayrıca uykusuzluk bebek gelişimini engelleyebilir ya da çeşitli rahatsızlıklara sebep olabilir. Bu nedenle uyumayan bebekleriçin mutlaka bir hekime danışılmalı, daha huzurlu uykuya geçmeleri için de onları sallamak, uyku öncesi doğru rahatsız etmeyecek şekilde beslemek ve evde sessiz bir ortam yaratmak gerekir.

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

otomatik besik

  • $0.00

  • Ex Tax: $0.00

Tags: besik, uyku, otoamtik besik, bebek besikleri, besik imalati